PSA Kiedy rozpoznano raka prostaty, prawie zawsze przeprowadza się badanie przepływu krwi PSA, tj. Test antygenu specyficzny dla prostaty. PSA można zrobić co najmniej parę razy po badaniu prostaty w każdym odbytnicy – nawet delikatne podrażnienie prostaty może wpływać na ilość antygenu.

Ilość PSA z pewnością nie powinna przekraczać 4 ng / ml krwi. Jeśli przekracza tę wartość, może to oznaczać, że rak ustala się. Jednak to kosztuje, pamiętając, że wynik badania PSA jest niepewny – typowo mężczyźni i podwyższona wartość antygenu są w pełni zdrowi, a także ci.

PSA są faktycznie typowymi pacjentami. Badanie Biopsja cienkoigłowa jest zwykle po prostu weryfikacją od lekarza diagnozy z powodu raka prostaty.
Po teście rozpoznajesz, czy posiadasz komórki rakowe.

Biopsja Biopsja cienkoigłowa jest właściwie tylko weryfikacją diagnozy lekarza z komórek raka prostaty. Jeśli masz raka, po badaniu wiesz. Centralne badanie igłowe ma większe zastosowanie, w rzeczywistości jest dodatkowo nieco bardziej inwazyjne.

W rzeczywistości jest to domniemana ekstremalna prostatektomia

Przy pomocy wyspecjalizowanych narzędzi do odbytu wstawia się solidną igłę, a produkt jest brany do oceny histopatologicznej, która przedstawia nie tylko obecność tkanek nowotworowych, ale dodatkowo ich rodzaj, a także poziom nienawiści. Skala Gleasona Skarb.

W rzeczywistości jest to domniemana ekstremalna prostatektomiaGleasona to w rzeczywistości skala analizy nienawiści komórek nowotworowych, która jest wykonywana na podstawie fragmentu komórek wzrostu. Dzięki tej zmiennej można dokładnie określić atrybut choroby. Skala Gleasona pozwala lekarzom wybrać leczenie, które jest najbardziej odpowiednie dla danej osoby.

Ultrasonografia przezodbytnicza USG przezodbytniczy, a nawet TRUS, zapewnia wyraźny obraz wewnętrznej struktury gruczołu krokowego, a także dokładnie pokazuje, gdzie leży torbiel. Przy pomocy TRUS możliwe jest pokazanie wraz z fantastyczną dokładnością, który aspekt bryłki powinien zostać faktycznie wyekstrahowany z większej ilości danych.

Czasami badanie ultrasonograficzne prostaty jest wykonywane przez ścianę brzuszną. Rak prostaty: leczenie Procedury leczenia są wybierane pojedynczo, w zależności od intensywności dolegliwości, wieku osoby, wyniku końcowego PSA i miejsca w skali Gleasona.

Operacja Operacja chirurgiczna z pewnością nie jest wykonywana na znacznie starszych pacjentach, ponieważ niebezpieczeństwo powikłań, a także ofiar śmiertelnych jest nadmierne. Procedura może być wykonana, gdy nowotwór nie przewyższa gruczołu krokowego.

W całej tej funkcji gruczoł prostaty jest w rzeczywistości całkowicie oczyszczony wraz z pęcherzykami nasiennymi i węzłami chłonnymi miednicy. W rzeczywistości jest to domniemana ekstremalna prostatektomia. Radioterapia Radioterapia stosowana jest jako uzupełnienie leczenia po zabiegu chirurgicznym.

Jest to zalecane pacjentom w zaawansowanej fazie choroby, ale bez przerzutów do odległych narządów. Radioterapia jest tak naprawdę sposobem leczenia osoby starszej. Hormon Jeśli zabieg chirurgiczny, jak również radioterapia, z pewnością nie zostanie faktycznie wykorzystany.

Na konstrukcję i popęd płciowy ma również wpływ procedura hormonalna

Lub nawet jeśli metody te okażą się niewystarczające, faktycznie wykonywane jest leczenie hormonalne lub terapia hormonalna. Wpływ testosteronu na torbiel jest w rzeczywistości zmniejszany, ponieważ jest to testosteron, który zwiększa rozwój z tkanek nowotworowych.

Na konstrukcję i popęd płciowy ma również wpływ procedura hormonalnaW niektórych przypadkach jest to wymagane, aby obustronnie usunąć jądra. W innych możesz oferować leki, które prowadzą do tak zwanego andogenu. Komórki raka prostaty: warunki terapii Leczenie chirurgiczne, a także często radioterapia, mogą powodować impotencję.

Na konstrukcję i popęd płciowy ma również wpływ procedura hormonalna. Niektórzy mężczyźni mają powikłania po nietrzymaniu moczu po zabiegu chirurgicznym. W takich przypadkach można zaoszczędzić pieluchom dla dorosłych. Komórki raka prostaty: zapobieganie.

Mężczyźni często są świadomi swoich problemów zdrowotnych, a także przyjmują, że problemy z prostatą są upokarzające. To ogromny nadzór – lekceważenie częstych badań może sprawić, że będzie za późno na wyleczenie jakiegokolwiek stanu zdrowia. To kosztuje wytrzymać minutę od dyskomfortu, a następnie docenić zdrowie, a także długi styl życia.